81-198, Pogórze

Gdynia, Trójmiasto, Pomorskie

Telefon: +48 501-595-153

E-mail: zapytania@setlight.pl

Home / Aktualności

W ZWIĄZKU Z NOWYM ROZPORZĄDZENIEM O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)

WPROWADZILIŚMY ZMIANY W NASZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI!Gdańsk Dźwiga Muzę 2018

Za nami kolejna edycja festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę, który od kilku lat odbywa się na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Jest to trzydniowy festiwal tańca, muzyki i street-artu. W tym roku fani mogli posłuchać takich artystów jak Brodka, Lao Che, Illusion, Happysad, Strachy na Lachy i wielu więcej. Tym razem naszym zadaniem było  oświetlenie sceny, oprawa multimedialna oraz... stoczniowe dźwigi. Zapraszamy do pełnej galerii dostępnej na naszym facebooku.

NOWE MEGAPOINTE JUŻ W SETLIGHT!

Kilka tygodni temu nasz magazyn powiększył się o nowe lampy z rodziny ROBEMEGA POINTE to kolejne dzieło tej firmy, która po swoich ostatnich nowatorskich produktach nie osiadła na laurach.  Lampa ta, to połączenie najlepszych cech Wash, Beam i Spot, dzięki temu nadaje się do różnych typów realizacji. Głowica oferuje bardzo duży zakres zoom. W trybie beam można wygenerować wiązkę od 1,8° do 21°, a trybie spot zakres ten wynosi od 3° do 42°.

PODESTY ALUSTAGE LIGHT JUŻ DOSTĘPNE! 

Podesty Alustage Light są zbudowane z lekkiego, specjalnie zaprojektowanego aluminium, natomiat blaty z wodoodpornej sklejki, pokrytej warstwą antypoślizgową. Mogę one być osadzone na nogach stałych lub teleskopowych, które pozwalają na płynną i precyzyjną regulację wysokości.  Podesty te są idealnym rozwiązaniem do montażu na zewnątrz przy zróżnicowanym terenie, a także do wnętrz budynków, hal itp. 

EKRAN LED YES-TECH MG7 P5 

W naszej ofercie znajduję się już ponad 100m2 nowego, jednolitego ekranu YES-TECH MG7 P5, który jest odporny na pył i niekorzystne warunki atmosferyczne!  Ekran LED z łatwością może być stosowany jako parkiet taneczny czy ekran stadionu, pozwala również na budowę wielu kreatywnych kształtów na potrzeby różnych realizacji.